ט״ו באב 2021 – 4 מתנות מושלמות שישארו אתכן לדורות

Home/מאמרים/ט״ו באב 2021 – 4 מתנות מושלמות שישארו אתכן לדורות

ט״ו באב 2021 – 4 מתנות מושלמות שישארו אתכן לדורות

טו באב הגיע, הזדמנות לומר כמה את/ה אוהב/ת

במאמר הבא קיבצנו לכם/ן 4 רעיונות למתנה בלתי נשכחת

אמנם אנחנו מאמינים שלא צריך לחכות ליום מיוחד כדי לחגוג את האהבה, אבל מי שחשקה נפשו בלפנק את אהוב או אהובת ליבו בחג זה, אספנו לכבודכם/ן כאן כמה רעיונות, שיהיו מזכרת מרגשת וישארו איתם/ן לדורות. (כמובן שמי שיבוא לחנות יזכה לגלות עוד הרבה רעיונות מרגשים ויחודיים, שווה גם לתת הצצה בעמוד הפייסבוק והאנסטגרם שלנו).
אז הנה הן באות בזו אחר זו, קבלו אותן:

טבעות לב וינטג׳ עדינות

מידי פעם בפעם מתגלגלת לידינו טבעת לב עדינה כזו או אחרת, הטבעות עשויות זהב 14 קראט והן מגיעות בשלל גזראות ועיצובים כפי שתוכלו לראות לפניכן (לעיתים אף בשיבוץ אבן כזו או אחרת). את טבעת הלב ניתן לענוד כטבעת זרת ״פינקי״, או על כל אצבע אחרת, לחוד או בשילוב עם עוד פריטים. תכשיט מתנה שניצח את הזמן, וכנראה שישאר אופנתי ורלבנטי לעוד הרבה שנים. (וכמובן תמיד יזכיר לכם/ן את אותו סיפור אהבה מתוק וישן). בחלוף השנים תמיד תוכלו להעביר אותה הלאה לדורות הבאים לנערה כטבעת לבת מצווה, לילדה כמתנת יום הולדת או כמובן לאישה מיוחדת היקרה ללבכם/ן. אין הגבלה הכל כשר ומותר כשמדובר בסמל אהבה כזה נצחי ומרגש.

טבעות חותם בסגנון ישן לו ולה

שוב גם כאן אנחנו לא מדברים על פריט העשוי מחומר פשוט אשר יתכלה עם הזמן, לא זר פרחים שינבול אחרי שבוע או מארז שוקולדים שיגמר וישכח אחרי שניה. אם אתם/ן רוצים/ות להשקיע וחשובה לכם גם האמירה מעבר, קבלו אותן טבעות חותם בסגנון רטרו ישן. לא רק שלפריט הזה יש סטייל וכריזמה שלא משתמעים לשתי פנים, גם ניתן גם להתיחס אליהן כמעין קנבס ריק עליו תוכלו לחרוט במהלך השנים את אותיות שמותיכם/ן, סמלים אישיים המספרים את סיפורכם/ן או ציטוט מרגש כזה או אחר. היד נטויה ותנו לדמיון להתפרע.

טבעת חותם מרובע וטבעת חותם מגן מזהב מונחות על רקע בצבע אבן

תליוני לב זהב בשלל גזראות

כמו שדיברנו בדוגמה מס 1 גם כאן ניתן לומר די בבטחה שסמל הלב תמיד ישאר נצחי ורלבנטי. אמנם נהוג לחשוב שפריט זה יותר נשי באופיו, אך מגוון הגזראות עלול להפתיע אתכם/ן, ויותר ויותר גברים נפתחים לרעיון של לענוד סמל לב בעצמם. אם כתליון צ׳ארם עדין לצמיד או אם כתליון לשרשרת שישאר קרוב ללבכם. תמיד שווה לתת הצצה ולבדוק מה יש אצלנו במלאי.

טבעות חותם עדינות בסגנון ישן

אם התקציב שלכם/ן לא גדול ואתם/ן רוצים להשאר בטווח המחירים הנמוך יותר, הרי לפניכם/ן החותמות העדינות שלנו. תמיד יהיו אופציה הורסת כתוספת לעדיים האחרים שלכם/ן או פשוט כמו שהן לחוד בעצמן על הזרת או על כל אצבע אחרת. גם עליהן כמובן ניתן לחרוט או להשאירן חלקות, יעברו איתכן לאורך הדורות ותמיד ישארו רלבנטיות עם חלוף הזמן. גם הן עשויות זהב 14 קרט חלקן בעלות קישוטים מובנים וחלקן במראה יותר בייסיק חלק. על האופי המורגש שלהן לא צריך להרחיב במילים, ולא על כמויות הסטייל…

שלל טבעות חותם קטנות מזהב

לפרטים ומידע צרו קשר עוד היום, לעוד רעיונות למתנה לטו באב כדאי להכנס לעמוד הפייס והאינסטגרם שלנו. יום אהבה שמח מתכשיטי עידית!

2021-07-20T15:45:04+00:00