תליוני וינטג׳ – חלום ישן וטוב

Home/מאמרים/תליוני וינטג׳ – חלום ישן וטוב

תליוני וינטג׳ – חלום ישן וטוב

תליוני וינטאג׳ – רבותיי ההסטוריה חוזרת

ביחד או לחוד, קטנים ונוצצים או גדולים ומאסיביים, תליוני הוינטג׳ הם מה שירענן לך את המלתחה הקיץ

אם המלתחה שלכם ״משעממת״… או שפשוט נמאס לכן ללכת עם אותו מראה שוב ושוב, אתן חייבות וחייבים להכיר, שרשראות וינטג׳ שישעו לכם סדר בארון ויתנו ״זריקת חיים״ חדשה למלתחה שלכן.

קומפוזיציה משולבת – הניגודיות היא המפתח

נכון, אין כמו ללבוש ג׳ינס וחולצת טישרט פשוטה ולזרוק עליה שרשרת אחת בודדת. כן זה אכן עושה את כל העבודה. אבל שימו לב… אם בא לכן להפתיע, לכו על טקסטורה משולבת. למשל כמו בתמונה הראשונה: בחלק העליון שרשרת חוליות עבה קצרה ומסוקסת, מתחתיה תליון עדין קטן עם צבע אדום בוהק, מתחתיו צורה מלבנית דוקא יותר ״שקטה״ באופיה ומתחת לבסוף מגן דויד ענק עם אבן שחורה (שוב המראה הקשוח), השילוב הזה של הגס עם העדין, הרך עם הקשוח עושה את כל הקסם.

שרשרת ארוכה עם תליון אחד גדול

כן, זהו לא מראה לביישניות, פריט אחד גדול וכבד יחסית על מראה בייסיק נקי הוא ה״בלינג״ החסר. שימו לב בתמונה, מטבע זהב גדול עם מסגרת מעוטרת וכתר קטן כ״תלי״ נותן את הרושם הרצוי. זה הולך עם כל עדי גס וגדול ואפילו קצת גברי. כמובן שהאיזון כאן הוא המפתח שיער ארוך פזור או מכנס צמוד ונשי יוצרים מראה גברי/נשי מכושף.

מראה ה״תעמיס לי״

פשוט כשמו כן הוא, תעמיס לי, מה שבא ליד. כל מה שיש לכן במגירה (אנחנו מדברות על ״תכשיטי סבתא״ כן?) מבורך, שימו לב שהפריטים כאן בגודל דומה על מנת לא ליצור עומס יתר ובלגן בעיניים. כל פריט כשלעצמו הוא עולם ומלא תוכן, שכן בא להתקרב ולהסתכל מקרוב מזה כל היופי הזה? התליון הראשון נפתח לתמונה למזכרת, השני מטבע אותנתי ישן שחור והשלישי מהסבנטיז עם ברכה מוטבעת בפנים.

קלאסי עם טוויסט

כן גם בתמונה הבאה יש עומס אבל בחירת הפריטים היא בכוונה יותר קלאסית ונקייה. רק מה שמראה שאפשר לשחק עם התכשיטים כל עוד שומרים על איזון מסויים. בחלק העליון שרשרת עבה עם סוגר עגול מיוחד מתחתיה תליון עדין מלבני קלאסי ושקט ולבסוף פריט יותר ״צעקני״ באופיו. כל אלה יחד יוצרים מראה יותר אצילי אך קשה שלא להגיד שאין לו טוויסט קצת משוגע.

קשוח עם אמירה של נוכחות

זהו מראה ה״אני פה״ 2 תכשיטים קשוחים יותר באופיים נענדים ביחד (הם הולכים גם כמובן לחוד), קשה להתעלם מהחוליות זהב העבות הנענדות קרוב לצואר, ובטח ובטח שקשה להתעלם מהנמר התלוי בצורת ה״חי״ (משובץ אבנים) הערסי המנצנץ. הכל חוזר היום ובגדול, (כן כמה שיותר גדול יותר טוב). קשה להתעלם מהיופי… ניתן לתמונות לדבר בעד עצמן.

By | 2020-09-07T13:04:45+00:00 אוגוסט 17th, 2020|מאמרים|0 Comments

About the Author: