תכשיטי פפיון – אהבה מהסרטים

Home/מאמרים/תכשיטי פפיון – אהבה מהסרטים

תכשיטי פפיון – אהבה מהסרטים

הטוויסט שיוציא אתכן מהשגרה

כולנו רוצות אהבה כזאת שתסחוף אותנו מהרגלים, כזאת שתבוא ותגרום לנו להרגיש כמו נסיכות, ולמה לא בעצם להינות מכל הטוב הזה?… תכשיטי פפיון אלה מעניקים לעונדת אותם תחושה קצת ״אחרת״ כזאת שיכולה לשנות לכן את היומיום ולהכניס אליו נופך של אגדה לא מכאן. ומי יודע שקצת ריחוף לא יזיק לנו בחיים האלה. עגילי פרפר לדוגמה או תליון עם סרט קטן עם אבן חן טובה צבעונית ובוהקת ישדרגו לכן כל מראה ויגרמו לכן להרגיש נסיכות. קצת לצאת מהשגרה זהו המפתח של סט התכשיטים הקסום הזה.

תליון פפיון זהב נדיר עם גדיל ישן על רקע לבןעגילי פפיון לסינדרלה מהאגדות

המראה האצילי אך יחד עם זאת הרומנטי הוא סוד הקסם של העגיל הכל כך נדיר הזה. אם את מחפשת עגילים תלויים לערב לאישה, או תכשיט לכלה או לכל אירוע חשוב אחר בחייך, ללא ספק פריט כמו יעניק לך את הנופך הרצוי אך יחד עם זאת לא יגנוב את ההצגה. האבן הסגולה הכל כך נשית הזאת והאורך הקסום והמרשים יהפכו את הערב שלך לבלתי נשכח.

תליון פפיון גדול נשיות ואלגנטיות

אצלנו בחנות מאוד אוהבים את הסגנון הנסיכותי הזה, ותוכלו למצוא אצלנו שלל פריטים בסגנון כאלה או אחרים (להצצה בעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו).

סרט הפפיון הופיע לראשונה בצרפת של המאה ה17 כסמל לאהבה ונישואין אך לאחרונה גם חברות ענק כמו שאנל וטיפאני אימצו את סרט הפפיון כחלק אינטגרלי מהקולקציה שלהם מה שללא ספק ביסס את הפרפר כחלק בלתי נפרד מאופנת העל של התכשיטים.

 

 

 

 

2020-08-17T16:22:45+00:00