סיפורי צ׳ארמס

Home/מאמרים/סיפורי צ׳ארמס

סיפורי צ׳ארמס

חיפוש מתנה לחברה או לכל אהוב אחר בחייכם יכול להתגלות כמשימה בכלל לא פשוטה… אתם רוצים גם שהפריט ישדר יוקרה מסויימת (תראי כמה השקעתי בך…), גם שהמחיר שלו לא יהיה בשמים, וגם.. והכי חשוב מכולם, שתהיה לו נימה אישית. שלא יראה כמו עוד פריט גנרי שקניתם סתם או ״רק לצאת לידי חובה״. פנדורה עלו על זה מזמן.. אבל האמת היא שלא הם המציאו את התופעה. למעשה צמידי הצ׳ארמס נושאים בחובם הסטוריה ארוכה וכן… ללא ספק מלאת סיפורי חיים…

שלל תליוני מזל 14 קראט

אז אם חיפשתם מתנה מושלמת לאישה או לאנשים היקרים בחייכם ללא ספק תוכלו למצוא אותה באוסף התליונים המשגעים שלנו. אם כתליון בודד על צמיד או שרשרת, או אם כסיפור שלם בתליונים, תמיד תוכלו להוסיף עוד אחד לאוסף ולהעשיר את התוכן.
אצלנו בתכשיטי עידית אנחנו כבר יודעים מזמן שתכשיט עם סיפור תמיד יהיה שווה הרבה יותר ערך לבחורה מאשר ״סתם״ עוד פריט מעוצב. החיבור שלנו כבני אדם דוקא לסיפור שעומד מאחורי הקלעים רב לאין שיעור מאשר לעוד פריט מנצנץ, יקר ככל שיהיה. לכן עשינו את העבודה בשבילכם! הכנסו עוד היום לחנותנו ותוכלו למצוא שלל תליונים מתוקים ומשגעים שיוכלו בקלות להרכיב את סיפור האהבה האישי שלכם.

כן גם אנחנו עד היום מופתעים מעושר הצורות שעולם התכשיטים מציע בכל הקשור לתליונים… אפשר להגיד שראינו כמעט הכל… והתמונות ידברו בעד עצמן :)) הקוריוזים רבים! ועד היום אנחנו עוד מצליחים להיות מופתעים (לפעמים אפילו עומדים בהשתאות פעורי פה) לנוכח התגליות שמופיעות לפנינו… סוסי פוני, ברווזים, טלפונים, פלאפונים(!), בננות, סמלי ארץ ישראל ישנים, כלי נגינה, כלי עבודה, תליונים עם אבנים, תליונים בלי אבנים ועוד ועוד ועוד.
איזה כיף שיש כל כך הרבה תוכן וקסם בדבר שיכול להיות כל כך קטן אבל בעצם כל כך גדול…

 

תליון זהב בצורת סנדל עם אבני טורקיז

מחפשים מתנות לט״ו באב, משהו שיתאים במיוחד לאמהות, ליולדת או סתם לחברה? קפצו עוד היום לביקור ושזרו את הסיפור המיוחד שלכם. אין ספק שהקסם של הדבר המקורי גדול לאין שיעור מכל אופנה חולפת או מיתוג. יש משהו ללא ספק כמעט מכשף בלנבור בתוך צמיד צארמס ולגלות את העולם העומד מאחורי כל דבר. אנשים שהוסיפו כל שנה עוד צורה לאוסף ובכך רקמו סיפור חיים. לא סתם שהמסורת המופלאה הזאת מחזיקה כל כך הרבה שנים, ועם מסורת לא מתווכחים.

 

תליון זעיר בצורת טבעת יהלום

התליון כמו שאתם רואים בתמונה מעוצב בצורת טבעת יהלום סוליטר, מעוצבת למופת לפרטי פרטים כדגם הקלאסי הנצחי, וכן… משובצת אבן יהלום אמיתית! מימדיה הזעירים גרמו לנו להשאר פעורי פה ולנסות להבין את פשר הדבר… בתחילה חשבנו שמדובר בטבעת יהלום לתינוק… (כן גם כאן ההלם היה גדול…) רעיון וביצוע כל כך מתוק אבל כל כך משוגע… עד שלבסוף הבנו שמדובר בעצם בתליון 🙂 ללא ספק לכאן או לכאן ההפתעה היתה גדולה, לעוד סיפורי תכשיטים מרגשים ומרתקים הכנסו לעמוד הפייס שלנו וקבלו הצצה למאחורי הקלעים של עולם התכשיטים המרתק שלנו.

 

2020-08-17T16:25:55+00:00