גלגולו של לוגו

Home/מאמרים/גלגולו של לוגו

גלגולו של לוגו

הסיפור המרגש מאחורי הלוגו האישי שלנו

החנות הקטנה והמשפחתית שלנו קיימת כבר למעלה מ20 שנה ברחוב המלך ג׳ורג׳ 4 ת״א, ולמעשה כיאה לדור המייסדים ולרוח של פעם, מעולם לא עברה מיתוג מאף סוג שהוא (שלא לדבר על לוגו…) בשנים האחרונות עם השינויים בשוק וכניסת הדור הצעיר הוחלט לבצע תהליך רענון ומתיחת פנים לעסק על מנת להגיע לקהל צעיר וחדש וכן לחזק את הקשר עם הקהל הותיק והמסור שלנו.
תהליך יצירת הלוגו היה ארוך ומפותל, היה לנו חשוב מאוד לשמור על מקוריות ויוקרתיות, בכל זאת זהו עסק משפחתי ותיק עמוס סיפורים ואופי… לכן לקח לנו המון זמן למצוא את החברה המיועדת, זאת שנוכל לסמוך עליה, שתרד לפרטים הקטנים, תשקיע מחשבה וזמן וכמובן והכי חשוב שתקפיד שהסגנון הייחודי השמור רק לנו יעבור מיד במבט ראשון.
בסופו של דבר, ולאחר התייעצות עם חברים ומכרים ונבירה רצינית ברחבי הרשת הגענו אל חברת IndustriaHED הברזילאית. אפשר בהחלט לומר שזאת היתה אהבה ממבט ראשון… לא היה צריך יותר מהצצה חטופה בתיק העבודות המרהיב שלהם וכבר ניתן היה לראות בבירור שזוהי החברה המושלמת לביצוע המשימה.
צרפנו לכם לכאן את תהליך יצירת הלוגו על כל פרטיו הקטנים, מתחילתו ועד סופו של הגרסה הראשונה של תכשיטי עידית ת״א, שכן מי שמכיר/ה את החנות שלנו בטח תזהה שזהו לא בדיוק הלוגו הסופי שמתנוסס על חלוננו. ואכן כך, בסופו של דבר הוחלט להוסיף את הפיתול הייחודי מתחת לאבן הרובי המרכזית אשר באיור בכדי לשמור על הסגנון העתיק רב הקישוטים השמור רק לנו.

*עובדת בונוס*
מי שתסתכל מקרוב תשים לב כי האבן המרכזית בלוגו בנויה מהרבה יהלומים קטנים.

*עובדת בונוס נוספת*
לרוב תוכלו לראות את הסמל המרכזי של הלוגו שלנו צבוע בצבע ורוד עמוק כיאה לאבן הרובי הכל כך אהובה עלינו.

.תכשיטי עידית לוגו תכשיטי עידית לוגו תכשיטי עידית לוגו תכשיטי עידית לוגו תכשיטי עידית לוגו תכשיטי עידית לוגותכשיטי עידית לוגותכשיטי עידית לוגותכשיטי עידית לוגותכשיטי עידית לוגוJO_Presentation_02 JO_Presentation_02 JO_Presentation_02IDIT_Presentation_17 copy IDIT_Presentation_18 copy IDIT_Presentation_19 copy IDIT_Presentation_20 copyIDIT_Presentation_21 copy IDIT_Presentation_22 copy JO_Presentation_02JO_Presentation_02 JO_Presentation_02 JO_Presentation_02JO_Presentation_02JO_Presentation_02JO_Presentation_02JO_Presentation_02 IDIT_Presentation_33 copy IDIT_Presentation_34 copyleather texture backgroundJO_Presentation_02IDIT_Presentation_37 copyIDIT_Presentation_39 copy IDIT_Presentation_40 copy IDIT_Presentation_41 copy JO_Presentation_02

2019-07-18T13:43:55+00:00