תכשיטי כסף מיוחדים – לא מה שציפיתם

Home/מאמרים/תכשיטי כסף מיוחדים – לא מה שציפיתם

תכשיטי כסף מיוחדים – לא מה שציפיתם

תכשיטי כסף מיוחדים

מהעולם הישן לעולם של עכשיו

כל מי שכבר מכירה אותנו, ספק שפיספסה את חיבתנו לסגנונו הייחודי של העולם הישן. ״פריטים שניצחו את הזמן״ כמו שאנחנו אוהבים להגיד הם סוד הקסם. שלל עיצובים נדירים וקסומים, המביאים איתם סיפור חיים של עם, עדה או מחוז רחוק מכאן. לא בכדי שגם תכשיטי כסף מביאים איתם לא פחות הסטוריה וסיפור משאר העדיים שלנו.

אישה עונדת הרבה שרשראות וצמידים מכסף

מבחר שרשראות, תליונים וצמידי כסף

כל פריט הוא עולם בפני עצמו

בתמונות תוכלו לראות תכשיטי כסף ישנים וגם חדשים, אבל ללא ספק לכל אחד אופי מובהק משלו, בין אם הוא בעיצוב יותר בייסיקי באופיו לבין אם הוא יותר אלגנטי ומורכב בגזרתו. תליון אנגלי ישן בצורת מגן, שרשרת המשלבת גומי/סיליקון שחור עם חוליות כסף מיוחדות, תליון מטבע ישן או שרשרת עבה עם חוליות מעוצבות. ביחד או לחוד תרשו לעצמכם/ן להתפרע.

אישה עונדת הרבה שרשראות כסף מיוחדות

מבחר שרשראות כסף 925 ותליונים

אוסף לא שגרתי וחד פעמי

צמידים הם חלק בלתי מבוטל מהסיפור, גם אתם לא נוהגים לענוד הרבה תכשיטים ביומיום, או שאתם יותר צנועים באויפכם. צמיד כסף מרשים (אך גם דקיק ומנצנץ) לפעמים יוכל לתת לכם את הטוויסט החסר במלתחה שלכם/ן. פריטים גבריים על יד נשית או להיפך, הרבה צמידים ביחד או לחוד, הסוד הוא באיזון ובמינונים.

יד עונדת הרבה צמידים מכסף

שלל צמידי כסף 925

קסם וניחוח לא מכאן

בתמונה למטה תוכלו לראות דוגמה טובה למה אנחנו מדברות, צמיד פירסינג ענקי ועבה, תליון אנגלי ישן בצורת מגן, תליון טי וינטג׳, טבעות חותם מרשימות ושעונים ישנים כתוספת. העושר העיצובי הוא גדול, ומה שהכי חשוב לא משעמם…
לעוד פריטים יחודיים חפשו אותנו בפייס ובאינסטגרם והשארו בקשר.

תכשיטי כסף ושעונים ישנים מונחים על מגש ירוק

מבחר תכשיטי כסף ישנים וחדשים

 

 

2021-07-21T12:21:31+00:00