תכשיטי רובי זירקון – אהבה ניצחת

Home/מאמרים/תכשיטי רובי זירקון – אהבה ניצחת

תכשיטי רובי זירקון – אהבה ניצחת

תכשיטי רובי זרקון – נעים להכיר

כמה עוד אפשר לקרוא למה שיש בינינו אהבה?

אמנם מיוצרת במעבדה על ידי האדם ולא על ידי אמא טבע אך תכשיטי רובי זרקון הם ללא ספק המרהיבים שבין תכשיטינו, יש משהו באבן הזאת עם הצבע המטורף הזה שלה, שנותן זריקת רענון לכל פריט בה היא משובצת. אם זה עגילים תלויים בסגנון אתני או מערבי, לבין אם זו טבעת עדינה לנערה… כל אחד מעדיים הוא ללא ספק יחיד במינו. בגלל שזוהי אבן סינטטית מחירה כמובן זול מהרובי האמיתית מה שיכול עבור הרבה אנשים להוות תחליף טוב לתכשיט לא יקר בעת רכישת מתנה לאהובותיהן או לעצמם. תליון הטיפה אשר בתמונה מהווה דוגמה טובה לאבן צלולה ומרהיבה שללא ספק אם היתה טבעית היתה עולה הון, אך כאן ניתן להשיג אותה במחיר הרבה יותר משתלם ונח. והרושם? את זה נשאיר לשיפוטכם/ן… 🙂

זריקת צבע מטורפת לאאוטפיט שלכם/ן

כל אחד יוכל למצוא את מבוקשו, גם נשים המחפשות פריט המשדר רומנטיות נשית אך בהחלט גם לגברים אשר רוצים לתת ״זריקת״ צבע לאאוטפיט שלהם. (לפעמים פריט אחד קטן עושה את כל ההבדל) הכריזמה והרושם שם כך או כך, אתם/ן צריכים לבחור את הפריט האהוב עליכם/ן. מי שאורך קבע פוקד את החנות שלנו יודע כמה זוהי אחת האבנים האהובות עלינו וכמה לא אחת אנחנו נוהגים לשבצה בתכשיתינו. בין אם זו טבעת עדינה מזהב, עגילים מיוחדים בסגנון ישן או תליון ססגוני כזה או אחר, הלוק (בעינינו לפחות) תמיד מנצח. לכן מידי פעם שווה לתת הצצה לעמוד האינסטגרם האתר או הפייס כדי להתעדכן בפריטים מסוג אלה.

מהעולם הישן לעולם של היום

תכשיטים אתניים אשר במרכזם התכשיטים הבוכריים לרוב משלבים בתוכם אבן רובי זרקון, לא ברור למה דוקא האבן הזאת נבחרה לעטר עדיים אלה, אבל מה שבטוח יש בה קסם או אפילו טביעת אצבע יש לומר שפשוט אין לאף אבן אחרת. כך שגם מהעולם הישן וגם מהעולם החדש יופיה הססגוני של הרובי לא משתמע לשתי פנים. בתמונה תוכלו לראות זוג עגילים תלויים בוכריים גדולים ומרשימים. אותנטיות, שפע וקסם.

 

שילוב של ישן וחדש

לפעמים מתגלגלים אלינו לחנות פריטים ישנים שחסרה להם אבן ואנחנו צריכות לבחור מה לשבץ. ויש לנו הרבה צבעים שאנחנו מתעסקים איתם, אך לא אחת אנחנו מוצאות שדוקא האבן הזאת יכולה לשדרג את העדי לרמות שלא ציפינו אליהם. הצמיד בתמונה הבאה הוא דוגמה טובה לכך. כך שאם יש לכםן תכשיטים ישנים שנפלה להם האבן או שסתם בא לכםן לחדש פריט קיים, זוהי ללא ספק אופציה מטורפת.

יד אוחזת צמיד קשיח מזהב בשיבוץ אבן אדומה מרכזית

צמיד זהב ישן בשיבוץ אבן רובי זרקון

2020-09-03T11:52:37+00:00