קונים זהב ויהלומים

Home/קונים זהב ויהלומים
קונים זהב ויהלומים 2017-06-10T15:48:40+00:00

רוצים למכור זהב ?

אנחנו קונים תכשיטי זהב, קונים תכשיטי יהלומים, קונים זהב ישן במזומן.

זהב זהב זהב… המתכת היקרה הזאת אשר לא מתכלה ומחזיקה שנים… לא פלא שתכשיטי זהב עוברים מדור לדור ונשמרים כחדשים…או שאפילו אוצרות עתיקים מתחת לפני הים משתמרים במשך מאות ואלפי שנים… שברי זהב, תכשיטים שבורים או פשוט תכשיטים שיצאו מהאופנה הם בעלי ערך שכן ניתן להתיכם וליצור מהם תכשיטים או חפצי אומנות חדשים ונוצצים.
גם בעולם המסחר לאורך כל ההסטוריה האנושית מימי קדם ועד ימינו אנו, הזהב נחשב לסחורה אמינה אשר מחירה נשאר יציב יחסית ופחות מושפע מתנודות השוק, לכן סוחרים רבים העדיפו להשקיע את הונם בה. אצלנו בתכשיטי עידית אנו קונים זהב ויהלומים וכן ניתן לרכוש פריט חדש ולשלם עליו בזהב ישן.

יתרונות קניית תכשיטי זהב לעומת תכשיטי אופנה

איכות ושמירה על הערך הגולמי

דבר ראשון, איכות. לעומת תכשיטי אופנה אשר עשויים ממתכות פשוטות אשר מחלידות, מתקלפות או מתכלות מהר. תכשיטי זהב שומרים על טיבם לאורך השנים והדורות, גם אם התכשיט קצת התקהה מספיק ניגוב במטלית פלנל פשוטה או השריה במים עם סבון על מנת להחזיר להם את הברק ושוב הם כחדשים.
הדבר השני והחשוב לא פחות בו עוסק המאמר שלנו, הוא כמובן שמירת הערך הגולמי של החומר. בעוד שמתכות פשוטות מתכלות ומתפרקות עם הזמן לא יהיה ניתן לעשות בהן שימוש שני, את הזהב תמיד ניתן להתיך וליצור ממנו תכשיטים חדשים לגמרי. מסיבה זו תמיד תוכלו למצוא קונה זהב שיהיה שמח לשלם לכם תמורת התכשיט הישן שלכם כסף מזומן או לחלופין לתת לכם תכשיט זהב שווה ערך במקומו.

זהב בדרגתו הטהורה ביותר 24K, לאחר התכה.

מכירת זהב ישן איך זה נעשה?

לא אחת שאנשים מביאים לנו את התכשיטים הישנים שלהם שכבר אין להם בהם שימוש או נס ליחם ומחליפים אותם בתכשיט זהב חדש.
איך זה נעשה? מאוד פשוט אתם מביאים לנו את תכשיטי הזהב הישנים שלכם, כן גם שברי זהב, שיני זהב שעוני זה וכו יתקבלו בברכה, במעמד הפגישה אנו נבדוק את סוג המתכת וגובה הקראט או לחלופין את טיב היהלומים ואבני החן, לאחר מכן נשקול את הפריט ללא האבני החן או היהלומים שעליו ולבסוף תקבלו הצעת מחיר. ואז תוכלו לקבל את ההחלטה האם אתם מעוניינים להחליפם בתכשיט חדש או לקבל תמורתם כסף מזומן.
הצעת המחיר מתבצעת במקום ללא כל התחייבות מצדכם.

טבעות ללא אבנים, שברי תכשיטים.

מכירת זהב ישן מחיר

חשוב לציין שבעת מכירת זהב או מכירת יהלומים אתם מקבלים את השווי הגולמי של הפריט/תכשיט ולא את המחיר אשר שילמתם עליו, שהרי בעת קניית תכשיט הרבה פעמים מחשבים לכם בתוך המחיר את העבודה, העיצוב, המיסים וכן את הרווח של המוכר. ולעיתים גם יוקר המותג.
חשוב לציין,
קונים זהב מחיר : מחירי הזהב והיהלומים עולים עם השנים, כך תוכלו להנות מהצמיחה ולקבל תמורה הולמת בעבורם.

למה למכור זהב ישן?

החלפת זהב ישן בחדש, החלפת תכשיטי זהב היא פתרון מושלם לכל מי שרוצה להתחדש בתכשיט זהב חדש ויוקרתי ולא להוציא הרבה כסף תמורתו. או לחלופין להמירו בכסף מזומן נזיל.

למי מאיתנו אין חפצים ללא שימוש אשר שוכבים במגירה ומעלים אבק, הרבה פעמים יכולים להיות לכם חפצים בעלי ערך שאתם אומרים לעצמכם שיום אחד תעשו בהם שימוש אך בפועל זה לא באמת קורה… פעמים רבות מדובר בתכשיטי זהב יקרי ערך.. קיבלתם מתנה שרשרת זהב מהבת/בר מצווה או צמיד זהב מהסבתא שלא ענדתם מעולם? יש לכם שלל תכשיטי זהב שקניתם פעם וכבר מזמן נמאס לכם לענוד, או שפשוט איבדתם עגיל או נשברה לכם הטבעת? אתם צריכים מזומן נזיל כדי לממן את החופשה המשפחתית הבאה?
יש לנו פתרון משתלם ביותר בשבילכם! אנחנו קונים זהב ויהלומים.
אם שוכבים לכן בארון תכשיטים ישנים, שברי תכשיטים, תכשיטי מתנה מהאקס שאיבדו את הערך הסנטימנטלי שהיוו בעבורכם או תכשיטים שפשוט כבר יצאו מהאופנה והם לא בשימוש, תוכלו להביא אותם אלינו לקבל עליהם הערכת מחיר ולהחליף בתכשיט חדש על המקום.
אצלנו בתכשיטי עידית ניתן לרכוש תכשיט חדש ולשלם עליו בזהב ישן. הרבה אנשים מעדיפים את הדרך הזו שכן היא מאוד משתלמת.
לתכשיטים הישנים השוכבים במגירה שלכם ללא שימוש יש ערך כספי רב שניתן לממשו בקלות.
החלפת זהב במזומן היא אחת הדרכים הנפוצות היום להפוך את מה שחסר שימוש אצלכם בבית למשהו בעל ערך ותכלית.

שברי זהב המשמשים את הצורף בשעת ההלחמה.

הציצו בקטלוג התכשיטים שלנו או קפצו לבקר בחנות להתרשם ממגוון התכשיטים הרחב שלנו אשר לא מצולם באתר ותוכלו להתחדש בתכשיט חדש ויוקרתי שישדרג לכם כל אירוע!

למה אנחנו?

אנו קונים ומוכרים זהב וכן יהלומים. יש לנו המון נסיון עם קניית זהב  החלפת זהב, מוניטין של מעל 20 שנה בתחום עם אינספור לקוחות מרוצים. חשוב לנו שכל לקוח שלנו יקבל שרות אמין, אדיב, ומקצועי ויחזור אלינו שוב בעתיד, לכן אנו מציעים תמורה הוגנת ללקוחותינו.
קניית תכשיטי זהב או החלפת זהב ישן היא לא משחק ילדים והיא דורשת מיומנות ומקצועיות, מזיהוי סוג וטיב המתכת וגובה הקראט וכן סוג וטיב היהלומים. אצלנו בתכשיטי עידית יש לנו נסיון עשיר עם קניית זהב או החלפת זהב, והמקצועיות והאמינות קודמות אצלנו לכל. לכן אל תסתמכו על המתחרים ובואו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר על הזהב והיהלומים הישנים שלכם! ללא התחייבות וללא תשלום! בחרתם בסופו של דבר לשמור את התכשיטים שלכם אצלכם? לא קרה כלום, תמיד נשמח לעמוד לשירותם!

מה אנחנו קונים?

אנו קונים את כל סוגי הזהב 10K, 14K,18K, 22K 24K זהב לבן או אדום. וכן את כל סוגי היהלומים.
מחפשים מישהו אשר קונה תכשיטי זהב, קונה שעוני זהב ואפילו קונה שיני זהב ?
אנחנו המקום בשבילכם!

אנחנו קונים זהב ישן, כן אפילו שיני זהב!

מה זה קרט?

לפני מכירת זהב, החלפת תכשיטי זהב או החלפת זהב במזומן חשוב וכדי שלא יעבדו עליכם, חשוב שתדעו את הערך האמיתי של הפריט שיש ברשותכם ותדעו להתמקח בהתאם.
קראט הוא מידה לתיאור דרגת הטוהר של סגסוגת זהב. תכשיטי הזהב כיום המצויים בשוק לא עשויים זהב טהור שכן זוהי מתכת רכה למדי הנוטה להשרט ולהנזק, אלא סגסוגת של זהב עם עוד מתכות. את דרגת הטוהר מקובל לסמן בקראט K. ככל שמספר הקראט גבוה יותר כך אחוז הזהב הגולמי הטהור בתכשיט גבוה יותר, לכן על תכשיטי זהב ישן שמידת הקראט שלהם גבוהה תקבלו מחיר גבוה יותר.

אונקיית זהב טהור במשקל 1 ק״ג

פרטי יצירת קשר והגעה

מחפשים מישהו אשר קונה זהב תל אביב? תכשיטי עידית קונים זהב בתל אביב,  קונים זהב ויהלומים מכל הסוגים.

החנות שלנו ממוקמת במיקום מרכזי בתל אביב ברחוב קינג ג׳ורג׳ 4, סמוך לצומת הרחובות אלנבי ושנקין.
לקניית זהב או החלפת זהב ישן ניתן להגיע בכל ימות השבוע אך מומלץ מאוד לתאם פגישה מראש בטלפון לפני הגיעכם!

* קניית זהב ויהלומים במזומן וכן החלפת זהב ישן בחדש תתבצע לפי שיקול המוכרת באותו היום.